Kurzy Alfa online

Kurz Alfa tvoří série promluv na klíčová témata související s křesťanskou vírou. Kurzy probíhají nejen v naší církvi, ale i v mnoha dalších křesťanských církvích po celém světě. Prozkoumejte Alfu podrobněji na tomto webu.
Alfa nabízí příležitost prozkoumat smysl života. Pokud hledáte odpovědi na životní otázky, je pro Vás Alfa to pravé místo.

Na setkáních budeme probírat témata jako „Jde v životě ještě o víc?“, „Kdo je Ježíš?“, „Proč a jak číst Bibli?“, „Jak nás Bůh vede?“ a další.

Jak to probíhá?

Kurz probíhá formou online videokonference. Nejprve se vzájemně přivítáme, potom si pustíme video s nahranou přednáškou na dané téma a nakonec se společně sdílíme o svých pohledech. Při diskusi se můžete zeptat na cokoliv, žádná otázka není nemístná ani nevhodná.

O Alfu je velký zájem. Přes 23 milionů lidí ve 169 zemích světa, kteří kurzy Alfa za posledních 20 let absolvovali, ať už v restauracích, církvích, obývacích pokojích nebo věznicích, se shodují v tom, že jde o zkušenost, která stojí za to. Zveme Vás, abyste se k nám na těchto zajímavých kurzech připojili. Jsou zdarma. Doporučujeme přihlásit se na první setkání a pak se rozhodnout, zda se zúčastníte i dalších lekcí.

Přihlášky zde.

Kategorie: Proběhlé